Новогодишна честитка Мотив 4

Новогодишна честитка Мотив 4

45 MKD
Шифра на производ: 221110104550
Достапност: На залиха
Количина:

НОВОГОДИШНИ ЧЕСТИТКИ - ПРВА ДЕТСКА АМБАСАДА ВО СВЕТОТ МЕЃАШИ

СПОДЕЛЕТЕ РАДОСТ! Зимата е периодот од годината кој на магичен начин ни ги топли срцата и кога домовите зрачат со посебна енергија, љубов и топлина. Празниците се еден од многуте моменти кога можеме да им покажеме на нашите сакани, блиски, пријатели и соработници дека ни значат и дека ни го исполнуваат животот со радост и среќа. Оваа Нова година украсените елки и подароци да ги збогатиме со најубави желби испишани на новогодишните честитки од Првата детска амбасада во светот Меѓаши, бидејќи РАДОСТА Е ПОГОЛЕМА КОГА СЕ СПОДЕЛУВА!

Во цената е вклучен и плик. 

Допечатување (брендирање) на честитките со ваше лого и порака е можно за нарачки поголеми од 100 честитки и чини дополнителни 15 денари во боја или 13 денари во црно бело по честитка. За оваа опција потребно е да не контактирате на 071-399-079 или да пратите меил на iro@childrensembassy.org.mk

Со купувањето новогодишни честитки давате придонес во целокупното работење на организацијата чија мисија е заштита на детските права и која континуирано веќе 30 години обезбедува поддршка на најранливите – децата

Поправеден свет за секое дете. www.childrensembassy.org.mk 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bushavko © 2024. UKION SHOPS