Керамички обетки “сино златни“

Керамички обетки “сино златни“

800 MKD
Шифра на производ: 230613145211
Достапност: На залиха
Количина:

Изработени од Тања Богоевска, во процес кој трае повеќе од еден месец од почетокот односно креацијата, сушењето на глината, глазирањето и печењето до крајниот резултат. Понудените производи на сликата се единствени, уникатни по изработката односно нема да бидат истите повторно изработени. Со купувањето керамички производ станувате поддржувач/ка на Визијата на Детската амбасада МЕЃАШИ за Поправеден свет за секое дете!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bushavko © 2024. UKION SHOPS