сет лампиони (црвен)

сет лампиони (црвен)

1.390 MKD
Шифра на производ: 221117210736
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасни, креативни изработки од епоксидна смола!

Епоксидната смола се одликува со одлична цврстина и отпорност, изработките добиваат сјај и изглед на стакло. Процесот на изработка трае од 24 до 72 часа во зависност од креациите. Производите на сликата се изработени со многу љубов и внимание, истите се уникатни и неповторливи. Со купувањето на овие рачни изработки станувата поддржувач на визијата на Првата детска амбасада Меѓаши. Купете и подарете со љубов, а воедно и помогнете за поправеден свет за секое дете!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bushavko © 2023. UKION SHOPS